Jazyk:
Měna:

5000+ WN8 boost (10 bitev)

Název: 5000+ WN8 boost (10 bitev)

Počet bitev:

$36.00

Pokud potřebujete vyrůst ve své statistice na 5000+ WN8, tak balíček na boost je ten pravý.

Co nabízíme

  1. Při objednání této služby zahrajeme na vašem účtu 10 bitev s 5000+ WN8.
  2. Naši nejlepší posilovači budou hrát tuto službu, můžete se dozvědět hodně z náhradních dílů nebo jen výrazně zvýšit svůj status!
  3. Během služby je vysoká šance, že dostanete několik odznaků, jako je Ace Tanker, Top Gun atd.

    Podmínky: Na vašem účtu je minimálně 500 000 kreditů. Alespoň jedna 100% dovednost ve vaší posádce (6. smysl je nutností).

Ihned po vyjetí služby vás budeme kontaktovat emailem. Přečtě si prosím pečlivě jak to u nás funguje.

Doba vyjetí služby záleží na domluveném herním plánu.

Vezměte prosím na vědomí, že během této služby bychom mohli v bitvách použít prvotřídní(gold) munici nebo spotřební materiál, abychom dosáhli co nejlepších výsledků, takže můžeme utratit některé z vašich kreditů. Pokud potřebujeme utratit goldy pro rekvalifikaci, změnu modulu nebo z jakéhokoli důvodu, VŽDY žádáme o svolení.

Recenze

Jindra

19. 7. 2020

Spousta lidí píše recenze jako anonym...Já osobně se nestydím za využití služeb, chtěl jsem se dostat do nějakeho lepšího klanu kde se mohu učit od hodně dobrých hráčů a je lepší s nima třeba jezdit četu a učit se v reálu než koukat na videa ale na vstup jsou samozřejmě náročnější podmínky. Takže jsem využil služeb boost wot a stejně čas ukáže jestli jsem dobry hráč či nikoliv...No a k samotne službě..Kluci vynikající, komunikace super..i sme pokecali... Vstřícnost s hrací dobou tak abych nebyl omezen ve svem hraní...prostě vše na jedničku..Mohu jen vřele doporučit...na navrch jsem dostal jako začatečník par rad jak se zlepšit zadarmo.o) Jsem velice spokojen celkově.

Přidat recenzi

Naše výhody